
Планшет HOCO HI16 7" 4/32 GB (блакитний)
2 649 ₴
- В наявності
- Код: 38869
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HI16
Тип: Дитячий планшет
Операційна система: Android 11
Процесор: MTK 6737 Quad Core ARM A53 1.1–1.3GHz
Оперативна пам'ять: 2GB + 2GB
Внутрішня пам'ять: 32GB
Підтримка карти пам'яті: MicroSD (до 128GB)
Дисплей: 7 дюймів HD LCD
Роздільна здатність: 600 × 1024
Фронтальна камера: 0.3 MP
Основна камера: 2 MP
Підключення: WiFi 2.4G 5G Bluetooth 5.0
Акумулятор: 3000 mA/h
Час роботи: До 3.5 годин
Матеріал корпусу: ABS + PC
Розмір: 211 × 145 × 24 мм
Вага: 327 г
Колір: Блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Частота процесора | 1300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3072 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Операційна система | Android |
| Колір | Блакитний |
| Модель процесора | MTK 6737 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Екран | |
| Тип екрану | LCD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 0.3 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 11 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 327 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 649 ₴


