
Автомобільний пристрій HOCO Z32A 18W 4A 1USB
229 ₴
- В наявності
- Код: 4191
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Hoco |
| Модель | Z32A |
| Перегляд | Автомобільні пристрої |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 / 2.0 |
| Вихідний потужність | 18W |
| Вихідний струм | 4 А |
| Напруження | 12 - 24 В |
| Напруження на робочому місці | 4.5 - 12 В |
| Призначення | Універсальний |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 52 х 21 мм |
| Вага | 17 г |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴








