
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z61A 60W (чорний)
349 ₴
- В наявності
- Код: 33717
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: Z61A
Тип товару: Автомобільний зарядний пристрій
Інтерфейси: USB-A / USB-C / авторозетка
Кількість USB-A портів: 1
Кількість USB-C портів: 2
Вхідна напруга: DC 12–24 В
Сумарна потужність: 60W
Вихід:
- USB-C1 / USB-C2: 5V=3A / 9V=3A / 12V=2.5A PPS: 3.3-11V=2.75A 30W (PD/QC/FCC/AFC)
- USB-A: 5V=3A / 9V=3A / 12V=1.5A 18W (QC/FCP/AFC)
- USB-C1 + USB-C2 / A = 30W + 30W / 18W
- USB-C2 + USB-A = 5V / 3A
- USB-C1 + (USB-C2 + USB-A) = 30W + 15W
- Прикурювач (DC): 120W при 12V, 240W при 24V
Швидка зарядка: QC / PD
Індикатор: LCD-дисплей
Матеріал: Вогнестійкий пластик
Розмір: 97.5 × 55 × 38 мм
Вага: 49 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 97.5 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴






