
Радіоприймач HOCO HI50 (чорний)
649 ₴
- В наявності
- Код: 34030
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HI50
Тип товару: Мультифункціональний радіоприймач
Потужність: 5 Вт
Бездротове підключення: Bluetooth 5.3
Підтримка карт пам'яті: MicroSD до 64Гб
Діапазони радіочастот:
- AM 520–1710 кГц
- FM 87.5–108 МГц
Порт заряджання: Type-C
Живлення: Від акумулятора
Акумулятор: Li-Ion
Ємність акумулятора: 1200 mAh
Час автономної роботи: До 5 годин
Час заряджання: Близько 4 годин
Особливості:
- Вбудований ліхтар
Розміри: 138 × 31.5 × 75.5 мм
Вага: 216.5 г
Колір приймача: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Цифровий |
| Особливості | Вихід на навушники, Ліхтарик, Картрідер, Дисплей |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 31.5 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Висота | 75.5 мм |
| Вага | 216.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴





