
Ваги підлогові HOCO HI21 (білі)
979 ₴
- В наявності
- Код: 24589
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HI21
Тип товару: Ваги
Встановлення: Підлогові
Максимальне навантаження: 180 кг
Діапазон вимірювання: 0.1 - 180 кг
Крок вимірювань: 0.05 г
Датчик: E-тип
Живлення: 3 батарейки AAA
Час роботи: До 120 днів
Під'єднання: Бездротове Bluetooth 4.2
Дисплей: LED
Розмір дисплея: 63 х 26 мм
Особливості:
- Під'єднання до програми
- 24 елементи даних про тіло з моніторингом серцевого ритму та розумною шкалою жиру в організмі
Матеріал платформи: загартоване скло
Розміри: 280 х 280 х 24 мм
Вага: 1.25 кг
Колір ваг: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 50 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 1.25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴




