
Ваги підлогові PROOVE BALANCE (білі)
699 ₴
- В наявності
- Код: 55603
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: BALANCE
Тип товару: Ваги
Встановлення: Підлогові
Максимальне навантаження: 180 кг
Діапазон вимірювання: 0.1 - 180 кг
Крок вимірювань: 0.1 г
Живлення: 2 батарейки AAA
Під'єднання: Бездротове Bluetooth
Дисплей: LED
Розмір дисплея: 75 x 31 мм
Матеріал платформи: ABS пластик / загартоване скло
Розміри: 280 х 280 х 22 мм
Колір ваг: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


