
Портативний роутер HOCO HI41 4G (білий)
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 26401
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HI41
Тип товару: Портативний модем
Бездротова частота: 2.4 ГГц (WiFi 6)
Чип: ZTE Micro ZX297520V3T
Формат SIM: Micro
Тип роутера: Портативний
Живлення: Від акумулятора
Місткість: 2100 mAh
Час автономної роботи: До 3 годин
Час заряджання: 1.5 часа
Порт заряджання: Type-C
Параметри заряджання: 5V-1A
Швидкість передавання: 150 Мбіт/сек
Особливість:
- LED-індикатор
- Підтримка стандарту WiFi 6
- Підтримка декількох пристроїв
- Мобільність і портативність
Матеріал: ABS
Розміри: 95.1 х 58.6 х 15.7 мм
Вага: 85 г
Колір роутера: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Клас пристрою | Портативний |
| Колір | Білий |
| USB-порт | Немає |
| Максимальна швидкість 4G | 150 Мб/с |
| Форм-фактор | Зовнішній |
| Тип | 4G |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 95.1 мм |
| Ширина | 58.6 мм |
| Висота | 15.7 мм |
| Вага | 85 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴




