
Портативний вентилятор HOCO DF07 (білий)
279 ₴
- В наявності
- Код: 29757
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DF07
Тип товару: Вентилятор
Тип вентилятора: Портативний ручний
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1200 мА/год
Порт заряджання: MicroUSB
Параметри заряджання: 5V / 1A
Кількість швидкостей: 3
Час автономної роботи:
- 1 швидкість: 3.5 год
- 2 швидкість: 2 год
- 3 швидкість: 1.6 год
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 217 х 105 х 35 мм
Вага: 120 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 217 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 0.12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴



