
Портативна колонка HOCO BS60 (чорна)
449 ₴
- В наявності
- Код: 19614
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: BS60
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.2
Порти: USB Type-C, MicroSD
Діаметр динаміка: 52 мм
Діапазон частот: 100 - 20000 Гц
Потужність: 5 Вт
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1200 мА·год
Час автономної роботи: 4 часа
Час повного заряджання: 2 часа
Розміри: 107 х 107 х 53 мм
Вага: 255 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Матеріал корпусу | Метал, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 107 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Вага | 0.255 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴



