
Портативна колонка FANTECH NERABOX BS158 (чорна)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 37989
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: FANTECH
Модель: BS158 NeraBox
Тип товару: Музична колонка
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.4
Діаметр драйвера: 2 x 57 мм
Потужність: 10 Вт (2 x 5 Вт)
Частотний діапазон: 100 - 20000 Гц
Порт заряджання: Type-C
Живлення: Від акумулятора
Ємність: 1800 mA/h
Час автономної роботи: До 8 годин (при гучності 50%)
Підтримка карт: MicroSD (до 32 Гб) / USB-Flash
Особливості:
- Вологозахист IPX4
- Технологія BASS BOOST
- Можливість з'єднання в стереопару
- Вбудований мікрофон
- RGB підсвітка
Матеріал: Пластик / тканина
Розміри: 171 × 89 × 89 мм
Вага: 540 г
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fantech |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, USB |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 8 годин |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 89 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Вага | 0.54 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴




