
Портативна колонка FANTECH NERABOX BS153 (сіра)
649 ₴
- В наявності
- Код: 37931
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: FANTECH
Модель: BS153 NeraBox
Тип товару: Музична колонка
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.4
Діаметр драйвера: 45 мм
Потужність: 5 Вт
Частотний діапазон: 100 - 20000 Гц
Порт заряджання: Type-C
Живлення: Від акумулятора
Ємність: 1200 mA/h
Час автономної роботи: До 8 годин (при гучності 50%)
Підтримка карт: USB-flash / MicroSD (до 32 Гб)
Особливості:
- Технологія BASS BOOST
- Можливість з'єднання в стереопару
- Вбудована петля для зручного перенесення
Матеріал: Пластик / тканина
Розміри: 74 × 94 × 39 мм
Вага: 214 г
Колір колонки: Сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fantech |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, USB |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 94 мм |
| Висота | 74 мм |
| Глибина | 39 мм |
| Вага | 0.214 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴








