
Портативна колонка HOCO BS62 (чорна)
4 489 ₴
- В наявності
- Код: 24022
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: BS62
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.4
Порти: Type-C / USB / AUX / MicroSD (до 32 Гб)
Кількість динаміків: 3
Динаміки: 90 мм (низькі частоти) + 52 мм (високі частоти) × 2
Потужність:
- Номінальна 30 Вт
- Пікова 40 Вт
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 10800 мАч
Час автономної роботи: 8 часа
Час повного заряджання: 5 годин
Матеріал: Пластик
Розміри: 250 х 140 х 135 мм
Вага: 1.93 кг
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | Годинник (будильник) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 1.93 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 489 ₴





