
Портативна колонка HOCO BS64 (чорна)
829 ₴
- В наявності
- Код: 24444
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: BS64
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.4
Чип: JELI JL6965E
Порти: Type-C / USB / AUX / MicroSD (до 32 Гб)
Розмір динаміка: 45 мм
Потужність: 5 Вт
Частотний діапазон: 120 - 20000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: 80 Дб
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1200 мАч
Час автономної роботи: 3 часа
Час повного заряджання: 2-3 часа
Матеріал: Пластик
Розміри: 190 х 85 х 85 мм
Вага: 375 г
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 80 дБ |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Вага | 0.375 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴




