ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HI13
Тип товару: Фоторамка
Екран: 10,1-дюймовий HD LCD
Система: Android 6.0
Процесор: Rockchip RK3126, Cortex-A7 4-ядерний 1,2 ГГц
Оперативна пам'ять: 1 ГБ
Сховище: 32 ГБ (з можливістю розширення до 128 ГБ)
Роздільна здатність: 800*1280
TP: 5-точковий сенсорний ємнісний екран G+P
WiFi: 2.4G
Застосунок: Frameo
Інтерфейс: слот для карти Micro SD* 1, USB Type C* 1, роз'єм постійного струму * 1
Живлення: 5В-2А (звичайне живлення, без вбудованого акумулятора)
Матеріал: ABS + PC, з магнітним кронштейном
Розмір: 268 * 187 * 26 мм
Вага: 580 гр
Колір рамки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 26.8 см |
| Висота рамки | 18.7 см |
| Ширина багета | 2.6 мм |
| Вага | 0.58 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 889 ₴







