ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Тип товару: Компʼютерна миша
Модель: MX MASTER 3
Тип сенсора: Лазерний
Тип з'єднання: Бездротове
Тип бездротового з'єднання: Bluetooth
Живлення: Акумулятор
Час роботи на одному заряді: до 70 днів
Роздільна здатність сенсора: 4000 dpi
Максимальна частота опитування: 1000 Гц
Кількість кнопок: 6+1
Сумісність: MacOS/Windows/IOS/Android
Інтерфейс під'єднання: Type-C
Радіус дії: до 10 м
Інерційне колесо: Да
Ергономіка миші: для правої руки
Розміри: 124.9 х 84.3 х 51 мм
Вага: 141 г
Колір: Чорний
Комплектація:
- Мишка
- USB-приймач
- Кабель USB
- Інструкція
Тип товару: Компʼютерна миша
Модель: MX MASTER 3
Тип сенсора: Лазерний
Тип з'єднання: Бездротове
Тип бездротового з'єднання: Bluetooth
Живлення: Акумулятор
Час роботи на одному заряді: до 70 днів
Роздільна здатність сенсора: 4000 dpi
Максимальна частота опитування: 1000 Гц
Кількість кнопок: 6+1
Сумісність: MacOS/Windows/IOS/Android
Інтерфейс під'єднання: Type-C
Радіус дії: до 10 м
Інерційне колесо: Да
Ергономіка миші: для правої руки
Розміри: 124.9 х 84.3 х 51 мм
Вага: 141 г
Колір: Чорний
Комплектація:
- Мишка
- USB-приймач
- Кабель USB
- Інструкція

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Довжина | 124.9 мм |
| Ширина | 84.3 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 141 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 989 ₴





