
Трипод PROOVE DROPSTOP (чорний)
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 64884
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: DROPSTOP
Тип товару: Трипод (штатив / монопод)
Довжина в розкладеному вигляді: 1770 мм
Довжина в складеному стані: 338.5 мм
Кріплення телефону: Механічний затискач
Матеріал: Алюмінієвий сплав / ABS
Розміри: 338.5 x 46.5 x 40.6 мм
Вага: 430 г
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1770 мм |
| Тип головки | 2D |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.43 кг |
| Довжина у складеному стані | 338.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴







