
Трипод PROOVE TINY STICK II (чорний)
699 ₴
- В наявності
- Код: 64235
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: TINY STICK II
Тип товару: Трипод (штатив / монопод)
Максимальна висота: 630 мм
Довжина в складеному стані: 155 мм
Кріплення телефону: Механічний затиск
Матеріал: Алюмінієвий сплав/ ABS
Розміри: 56 x 35 x 155 мм
Вага: 143 г
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 630 мм |
| Тип головки | 2D |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 6 |
| Вага | 0.143 кг |
| Довжина у складеному стані | 155 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴









