
Сумка для ноутбука PROOVE IRIS 15.6" (чорна)
849 ₴
- В наявності
- Код: 60082-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: IRIS 15.6"
Сумісність ноутбуків: 15.6"
Матеріал: Оксфорд 300D
Матеріал всередині: Оксфорд 210D + оксамит
Розмір продукту: 440 х 440 мм
Вага: 385 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 385 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴


