
Трипод PROOVE MAGNET STICK PLUS (чорний)
999 ₴
- В наявності
- Код: 63022
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: MAGNET STICK PLUS
Тип товару: Трипод (штатив / монопод)
Довжина в розкладеному вигляді: 1045 мм
Довжина в складеному стані: 210 мм
Кріплення телефону: Magnetic Ring + затискач
Матеріал: Алюмінієвий сплав/ ABS
Розміри: 210 x 58 x 54 мм
Вага: 180 г
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1045 мм |
| Тип головки | 2D |
| Кількість секцій | 6 |
| Вага | 0.18 кг |
| Довжина у складеному стані | 210 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




