
Сумка для ноутбука PROOVE SOFT SHIELD 14" (чорна)
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 59685-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: SOFT SHIELD 14"
Сумісність ноутбуків: 14"
К-ть відділень: 3
Матеріал: Оксфорд 600D / пух
Матеріал всередині: М'яка оббивка
Розмір продукту: 350 х 250 мм
Вага: 665 г
Особливості:
- Вологозахист
- Ремінець на плече
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 665 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴


