
Трипод HOCO K27 PRO (чорний)
749 ₴
- В наявності
- Код: 33755
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: K27 PRO
Тип товару: Монопод-трипод
Максимальна довжина: 48 см
Довжина в складеному вигляді: 12 см
Сумісність: Смартфони від 4 до 7 дюйма
Діапазон кріплення: 55–90 мм
Ємність акумулятора пульта: 55 мА/год
Час автономної роботи: До 8 годин
Час зарядки: До 3 годин
Матеріал: ABS пластик / алюмінієвий сплав
Розміри: 120 х 66 х 67 мм
Вага: 201 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 480 мм |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.201 кг |
| Довжина у складеному стані | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴







