ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: K21
Тип товару: Монопод-трипод
Максимальна довжина: 137 см
Мінімальна довжина: 34 см
Довжина в складеному вигляді: 14 см
Сумісність: Смартфони від 4 до 6.5 дюйма
Ємність акумулятора пульта: 120 мА/год
Матеріал: ABS пластик/алюмінієвий сплав
Вага: 240 г
Особливості:
- складана конструкція дає змогу поставити трипод на будь-яку рівну поверхню;
- обертання на 360 градусів дає змогу налаштувати штатив під необхідний кут і нахил;
- знімна бездротова кнопка Bluetooth, що дає змогу робити знімки на невеликій відстані;
- досить під'єднати селфі-монопод через Bluetooth й одним натисканням на кнопку отримувати гарні знімки;
- смартфон легко кріпиться й надійно фіксується;
- складається до компактних розмірів;
- телескопічний стрижень із неіржавкої сталі, стабільний, легкий і міцний;
- є можливість горизонтального та вертикального знімання;
- підходить для всіх смартфонів на базі Android та IOS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1370 мм |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.24 кг |
| Довжина у складеному стані | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴








