
Монопод ACEFAST E38 (чорний)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 38291
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ACEFAST
Модель: E38
Тип товару: Монопод
К-ть секцій: 5
Максимальна довжина: 120 см
Мінімальна довжина: 32 см
Тип кріплення: Різьба 1/4"
Матеріал: Вуглецеве волокно / алюмінієвий сплав / силікон / полікарбонат
Розміри: 320 × 29 × 29 мм
Вага: 146 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Карбон |
| Максимальна висота штатива | 1200 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Вага | 0.146 кг |
| Довжина у складеному стані | 320 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴





