
Штатив-монопод ULANZI TT-35 карбоновий з трекінговими палицями (чорний)
8 949 ₴
- В наявності
- Код: 30487
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: TT-35
Тип товару: Штатив-монопод
Максимальна висота: 145 cм
Довжина в складеному стані: 55 см
Довжина монопода: 49-130 см
Кількість секцій: 4 + 1
Кріплення: Резьба 1/4 Arca-Swiss, F38
Максимальне навантаження: 5 кг
Матеріал: Вуглецеве волокно/ Алюмінієвий сплав / силікон
Вага: 1160 г
Вага моноподу: 280 г
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Карбон |
| Максимальна висота штатива | 1450 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 5 |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина у складеному стані | 550 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 949 ₴









