
Штатив карбоновий з головкою MT-28 + U-120 Ulanzi MT-29 (чорний)
2 549 ₴
- В наявності
- Код: 22095
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: MT-28 + U-120 / MT-29
Максимальне навантаження: 2 кг
Максимальна висота: 235 мм
Мінімальна висота: 110 мм
Головка: Кульова
Кріплення: Різь 1/4
Матеріал: Восьмишарове вуглецеве волокно / алюміній
Вага: 340 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Карбон |
| Максимальна висота штатива | 235 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 2 |
| Вага | 0.34 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 549 ₴







