
Трипод PROOVE MAGNET STICK PRO (чорний)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 62238
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: MAGNET STICK PRO
Тип товару: Трипод (штатив / монопод)
Довжина в розкладеному вигляді: 1540 мм
Довжина в складеному стані: 250 мм
Кріплення телефону: Magnetic Ring + затискач
Матеріал: Алюмінієвий сплав/ ABS
Розміри: 250 х 64 х 54 мм
Вага: 266 г
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1540 мм |
| Тип головки | 2D |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.266 кг |
| Довжина у складеному стані | 250 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴




