
Стаціонарна колонка HOCO BS13 (коричнева)
2 449 ₴
- В наявності
- Код: 31994
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: BS13
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Стаціонарна
Формат акустики: 2.0
К-ть смуг: 2
Спосіб під'єднання: Бездротовий / дротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth / NFC
Порти: USB / AUX
Розмір динаміка: 2,5" х 2шт
Потужність: 30 Вт (2 x 15 Вт)
Частотний діапазон: 80 - 20000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: 75 дБ
Живлення: Від мережі
Особливості:
- Дисплей
- FM-радіо
Матеріал: Метал / дерево
Розміри: 380 х 187 х 110 мм
Вага: 2.7 кг
Колір колонки: Чорний / коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Полична |
| Призначення | Акустична установка |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Чутливість | 75 дБ |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 2,5 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 187 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Основні атрибути | |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Формат акустики | Стерео |
| Тип харчування | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴




