
Гриль електричний HOCO HE40 1800W (сірий)
1 949 ₴
- В наявності
- Код: 28785
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HE35
Тип товару: Гриль електричний
Тип: Притискний
Потужність: 1800 Вт
Розміщення: Настільний
Поверхня: Ребриста
Керування: Механічне
Покриття робочої поверхні: Антипригарне покриття
Довжина шнура: 0.7 м
Розміри: 340 × 330 × 110 мм
Вага: 3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 290 мм |
| Глибина робочої поверхні | 230 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴





