
Блендер HOCO HE32 MULTI-FUNCTION ELECTRIC (чорний)
1 479 ₴
- В наявності
- Код: 26726
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HE32
Тип товару: Блендер
Номінальна потужність: 600 Вт
Кількість швидкостей: 3
Швидкість: Регулювання швидкості P/1/2
Живлення: Від мережі
Номінальна напруга: 220-240В
Частота: 50 Гц - 60 Гц
Об'єм чаші: 1.8 л
Матеріал: Нержавіюча сталь 304 / ABS пластик
Довжина дроту: 120 см
Розміри: 200 х 192 х 432 мм
Вага: 2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Тип прибора | Універсальний подрібнювач |
| Об'єм чаші | 1.2 л |
| Призначення | Побутове |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 432 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 192 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 479 ₴






