
Електричний блендер-подрібнювач HOCO HE35 (сірий)
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 28657
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HE35
Тип товару: Блендер-подрібнювач
Потужність: 400 Вт
Матеріал: ABS/PP/304 неіржавка сталь
Кількість швидкостей: 2
Частота: 50 Гц - 60 Гц
Об'єм чаші: 3 л
Довжина шнура: 75 см
Розміри: 250 x 195 х 250 мм
Вага: 1.25 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Вага | 1.25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴





