
Ігрова приставка HOCO GA40 (сіра)
779 ₴
- В наявності
- Код: 38604
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: GA40
Тип товару: Ігрова приставка
Тип приставки: Портативна
Діагональ екрана: 2.8"
К-ть кнопок: 12
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 250 mA/h
Час автономної роботи: Близько 2 годин
Час зарядки: Близько 2 годин
Порт зарядки: Type-C
Параметри зарядки: 5В / 250 мА
К-ть вбудованих ігор: 400
Розміри: 117 х 79 х 21 мм
Вага: 110 г
Колір приставки: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип приставки | Портативна |
| Діагональ екрану | 2.8 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Живлення | Li-Ion |
| Час роботи | 2 годин |
| В комплект входить | USB-кабель, Ігрова консоль |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 117 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Вага | 110 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴





