
Автомобільний зарядний пристрій HOCO NZ10 45W (сірий)
379 ₴
- В наявності
- Код: 37042
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: NZ10
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Автомобільне
Місце встановлення: Прикурювач автомобіля (авторозетка)
Кількість портів: 2 (USB-A - 1 / USB-C - 1)
Вхід: DC12V-24V
Вихід:
- 12V: 5V=3A / 9V=3A / 12V=3A
- 24V: 15V=3A / 20V=2.25A 45W Max
- PPS: 3.3-21V=2.25A
- USB-A: 5V=3A / 9V=2A / 12V=1.5A
Швидке заряджання:
- Quick Charge 3.0 (QC 3.0)
- Power Delivery 45W (PD45W)
Особливості:
- Підтримка протоколів швидкого заряджання
- Захист від перегрівання
- Захист від короткого замикання
- Захист від перепадів напруги
Матеріал: Вогнестійкий пластик / алюмінієвий сплав
Розміри: 44 х 26 х 26 мм
Колір зарядного: Сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴





