
Автомобільний зарядний пристрій PROOVE SUPER CHARGE 130W (сірий)
999 ₴
- В наявності
- Код: 51263
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: SUPER CHARGE
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядки: Автомобільне
Призначення: для телефона, для планшета, ноутбука
Кількість портів: USB-A - 1шт / USB-C - 2шт
Максимальна потужність: 130W
Потужність портів:
- USB: 18W
- Type-C1: 100W
- Type-C2: 30W
Вхідна напруга: DC 12-24V
Протоколи заряджання: PD 3.0, PD 2.0, SCP, FCP, QC 3.0, Q.C 2.0, MTK PE +
Сила тока:
- USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
- Type-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/5A, 15V/5A, 20V/5A
- Type-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A
Матеріал корпусу: Алюміній / пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi, HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu |
| Підключення пристрою | 3 USB роз'єми |
| Виробник | Proove |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




