
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ18A 20 W (чорний)
249 ₴
- В наявності
- Код: 16082
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Автомобільний зарядний пристрій
Виробник: BOROFONE
Модель: BZ18A
Вхід: DC12-24V
Вихід: USB-A — 18W (для QC/для FCP/для AFC)
Вихід: USB-C — 20W (для PD/для QC/для FCP/для AFC)
Матеріал: вогнетривкий пластик PC + ABS
Розміри: 50 х 26 мм
Вага: 13 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Borofone |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



