
Автомобільний інвертор HOCO Z66 200W (сірий)
979 ₴
- В наявності
- Код: 37441
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: Z66
Тип товару: Автомобільний інвертор
Cумарна максимальна потужність: 266W
Вхід: DC 12V
Вихід:
- USB-C: DC 5V=3.0A / 9V=3.0A / 12V=2.5A
- PPS: 3-11V=3.0A (30W Max)
- USB A1/A2: DC 5V=3.0A / 9V=2.0A / 12V=1.5A (18W Max)
- USB-C + USB-A1 + USB-A2: 30W + 18W + 18W
- Вихід AC x 2: AC 220V/50Hz 200W Max
- Вихід AC x 2 + (USB-C + USB-A1 + USB-A2): 200W + 66W
Розміри: 136 х 76 х 36 мм
Вага: 278 г
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 3 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Максимальна потужність | 266 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 36 мм |
| Вага | 278 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴




