
Портативний роутер HOCO HI40 4G (білий)
879 ₴
- В наявності
- Код: 26409
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HI40
Тип товару: Портативний модем
Бездротова частота: 2.4 ГГц (WiFi 6)
Чип: ZTE Micro ZX297520V3T
Формат SIM: Micro
Тип роутера: Портативний
Живлення: Від акумулятора
Інтерфейс під'єднання: USB-A
Параметри заряджання: 5V-2A
Швидкість передавання: 150 Мбіт/сек
Особливість:
- LED-індикатор
- Підтримка стандарту WiFi 6
- Підтримка декількох пристроїв
- Підтримка USB блока живлення
Матеріал: ABS
Розміри: 103.8 х 33.2 х 9 мм
Вага: 30 г
Колір роутера: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Швидкість з'єднання | 150 Мбіт/сек |
| Тип антени | Внутрішня |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Ні |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Тип | Бездротовий |
| Клас пристрою | Портативний |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 150 |
| Антени WI-FI | Внутрішні |
| Функція Power Bank | Ні |
| Колір | Білий |
| USB-порт | Немає |
| Максимальна швидкість 4G | 150 Мб/с |
| Форм-фактор | Зовнішній |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 103.8 мм |
| Ширина | 33.2 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 30 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴




