ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: RAZER
Модель: BASILISK V3
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Тип мишки: Ігрова
Під'єднання: Дротове
Інтерфейс під'єднання: USB-A
Форм-фактор: Повнорозмірна під праву руку
Датчик: Оптичний
Сенсор: FOCUS +
Роздільна здатність: 26000 dpi
Кількість кнопок: 11
Колесо прокрутки: 1
Вбудована пам'ять: 5 профілів
Ресурс перемикачів: 70 млн клацань
Особливості:
- Програмовані кнопки
- Підсвітка Razer Chroma RGB
- Вбудовані профілі пам'яті
Довжина проводу: 1.8 м
Розміри: 60 х 130 х 42.5 мм
Вага: 101 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Вага | 101 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 249 ₴






