
Ігрова мишка RAZER BASILISK V3 35K (чорна)
3 989 ₴
- В наявності
- Код: 24236
Виробник: RAZER
Модель: BASILISK V3 35K
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Тип мишки: Ігрова
Під'єднання: Дротове
Інтерфейс під'єднання: USB-A
Форм-фактор: Повнорозмірна під праву руку
Датчик: Оптичний
Сенсор: Focus Pro 35K Gen2
Роздільна здатність: 100 - 35000 dpi
Кількість кнопок: 6
Колесо прокрутки: 1
Прокрутка: 4D
Пришвидшення: 70 G
Максимальна швидкість: 750 м/с
Вбудована пам'ять: 5 профілів
Ресурс перемикачів: 90 млн клацань
Особливості:
- Програмовані кнопки
- Підсвітка Razer Chroma RGB
- Вбудовані профілі пам'яті 5 шт.
- Ніжки миші — 100% PTFE
- 4-стороннє колесо нахилу Razer HyperScroll
- Режими з електронною активацією з насічками та вільним обертанням
- Режим Smart-Reel, настроюваний на Synapse
Довжина проводу: 1.8 м
Розміри: 75.4 х 130 х 42.5 мм
Вага: 101 г
Колір мишки: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 75.4 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Вага | 101 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 35000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
- Ціна: 3 989 ₴





