-14%

Ігрова миша RAZER COBRA PRO (чорна)
6 989 ₴
5 989 ₴
- В наявності
- Код: 29168
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: RAZER
Модель: COBRA PRO
Тип товару: Ігрова миша
Під'єднання: Дротове/бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth/радіоканал
Тип сенсора: Оптичний
DPI: 30000
Кількість кнопок: 8
Ергономіка: Для обох рук
Сенсор: Focus Pro 30K
Перемикачі: Razer Optical Mouse Switches
Живлення: Від USB/від акумулятора
Час автономної роботи:
- 100 годин у режимі Hyperspeed
- 170 годин у режимі Bluetooth
Особливості:
- Вбудована пам'ять
- Підсвітка Chroma з настроюванням 16.8 млн відтінків
Довжина кабелю: 1.8 м
Розміри: 119.6 х 62.5 х 38.1 мм
Вага: 77 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 119.6 мм |
| Ширина | 62.5 мм |
| Висота | 38.1 мм |
| Вага | 77 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 30000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 989 ₴




