
Комп'ютерна мишка XTRIKE ME GM-316 RGB (чорна)
469 ₴
- В наявності
- Код: 23896
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XTRIKE ME
Модель: GM-316
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Спосіб під'єднання: Дротовий
Інтерфейс під'єднання: USB
Тип датчика: Оптичний
Кількість кнопок: 7
Колесо прокручування: 1
DPI: 800 - 7200
Частота опитування: 125 Гц
Ресурс натискання: 3 млн
Довжина кабелю: 1.5 м
Підсвічування: RGB
Розміри: 124 х 65 х 39 мм
Вага: 50 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 7200 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴








