
Комп'ютерна мишка CORSAIR M65 RGB ULTRA (чорна)
2 649 ₴
- В наявності
- Код: 16638
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Corsair
Тип товару: Комп'ютерна миша
Модель: M65 RGB ULTRA
Під'єднання: Дротове
Кількість dpi: 26000
Тип датчика: Оптичний
Кількість dpi: 26000
Тип датчика: Оптичний
Інтерфейс під'єднання: USB
Довжина кабелю: 1.8 м
Кількість кнопок: 8
Кількість кнопок: 8
Особливості:
- Підсвітка корпусу
- Програмовані клавіші
- Внутрішня пам'ять
- Підсвітка корпусу
- Програмовані клавіші
- Внутрішня пам'ять
Ресурс клавіш: 50 млн нажатий
Розміри: 117 x 77 x 39 мм
Вага: 97 г
Колір: Чорний

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 97 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 649 ₴







