
Комп'ютерна мишка XTRIKE ME GW-600 (чорна)
419 ₴
- В наявності
- Код: 23892
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XTRIKE ME
Модель: GW-600
Тип товару: Комп'терна мишка
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4G
Тип датчика: Оптичний
Кількість кнопок: 7
Колесо прокручування: 1
DPI: 1600
Ресурс натискання: 3 млн
Живлення: От батареек
Підсвічування: RGB
Розміри: 126 х 78 х 41 мм
Вага: 85 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вага | 85 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴


