
Комп'ютерна мишка MARVO M291-WH RGB (біла)
389 ₴
- В наявності
- Код: 23906
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: MARVO
Модель: M291-WH
Тип товару: Комп'терна мишка
Спосіб під'єднання: Дротовий
Тип датчика: Оптичний
Кількість кнопок: 6
Колесо прокручування: 1
DPI: 1000 - 6400
Частота опитування: 125 Гц
Максимальна швидкість відстеження: 250 IPS
Ресурс натискання: 3 млн
Інтерфейс під'єднання: USB
Довжина кабелю: 1.4 м
Підсвічування: RGB (регульована)
Розміри: 125 x 69.5 x 42 мм
Вага: 72 г
Колір мишки: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MARVO |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 69.5 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 72 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 6400 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴




