
Комп'ютерна мишка MARVO M292-BK CAPO 20 RGB (чорна)
389 ₴
- В наявності
- Код: 23912
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: MARVO
Модель: M292-BK
Тип товару: Комп'терна мишка
Спосіб під'єднання: Дротовий
Тип датчика: Оптичний
Кількість кнопок: 7
Колесо прокручування: 1
DPI: 1200 - 8000
Частота опитування: 125.0 Гц
Ресурс натискання: 3 млн
Інтерфейс під'єднання: USB
Довжина кабелю: 1.5 м
Підсвічування: RGB (регульована)
Розміри: 127 x 68 x 40 мм
Вага: 78 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MARVO |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 78 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴





