ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HP
Модель: 280
Призначення: Для ноутбука/ПК
Тип підключення: Бездротове
Тип сенсора миші: Лазерний
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал 2.4 Гц
Живлення: Батарейка (AA x 1 шт.)
Роздільна здатність оптичного сенсора миші (dpi): 1200 dpi
Кількість клавіш: 3
Радіус дії бездротового зв'язку: До 10 м
Ергономіка миші: Для правої руки
Розміри: 110 x 71 x 40 мм
Вага: 70 г
Колір виробника: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 70 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴



