ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: BS59
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Динамік:
- Повнодіапазонний динамік 77 мм, 8 Вт
- Твітер 33 мм, 2 Вт
Частотний діапазон: 60 Гц - 16000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: 85 ДБ
Режими відтворення: BT / AUX / TF card (MicroSD)
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.1
Вихідна потужність: 10 Вт
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1800 mA/h
Ємність мікрофона: 500 mA/h
Напруга заряджання: DC 5V
Час заряджання: майже 3 години
Час роботи: приблизно 5 годин
Особливості:
- Підсвітка
- 2 бездротові мікрофони
Розмір: 190 х 120 х 215 мм
Вага: 774 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 85 дБ |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 0.774 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴




