
Портативна караоке система HOCO DS69 (чорна)
1 749 ₴
- В наявності
- Код: 36505
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DS69
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Динамік ВЧ: 102 мм
Частотний діапазон: 50 Гц - 20000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: 90 ДБ
Режими відтворення: BT / AUX / TF card (MicroSD) до 32 Гб
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.3
Вихідна потужність: 10 Вт
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 2400 mA/h
Ємність мікрофона: 500 mA/h
Напруга заряджання: DC 5V
Час заряджання: майже 3 години
Час роботи: До10 годин (при 70% гучності)
Особливості:
- Підсвітка
- 2 бездротові мікрофони
Розмір: 263.6 х 149.5 х 230 мм
Вага: 1.1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 90 дБ |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 263.6 мм |
| Глибина | 149.5 мм |
| Вага | 1.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴




