
Портативна бездротова колонка HOCO HC44 (чорна)
549 ₴
- В наявності
- Код: 36434
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HC44
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 6.0
Живлення: Від акумулятора (Li-Ion)
Ємність акумулятора: 800 мА·год
Час автономної роботи: До 18 годин (при гучності 50%)
Час заряджання: Приблизно 1.5 години
Порт зарякди: Type-C
Параметри заряджання: DC 5V
Діаметр динаміка: 28 мм
Потужність: 2 Вт
Частотний діапазон: 120 - 20000 Гц
Імпеданс: 2 Ом
Вологозахист: IPX6
Розміри: 77 х 53 х 36 мм
Вага: 64 г
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 2 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, Кріплення на кермо велосипеда |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 53 мм |
| Глибина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




