
Портативна колонка HOCO HC50 (чорна)
599 ₴
- В наявності
- Код: 38470
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HC50
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 6.0
Потужність: 8 Вт
Динамік: 52 мм
Частотний діапазон: 120 - 18000 Гц
Опір: 4 Ом
Співвідношення сигнал/шум: 80 дБ
Живлення: Від акумулятора
<strong>Батарея: 1200 мА/г
Час заряджання акумулятора: До 2 годин
Час відтворення музики: До 6 годин (при 80% гучності)
Мікрофон: Вбудований
Водонепроникність: IPX4
Порт для заряджання: USB Type-C
Особливості:
- Вологозахист
- RGB підсвітка
- TWS з'єднання
- FM радіо
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 159 х 68 х 68 мм
Вага: 332 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 8 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 156 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Вага | 0.332 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



