
Портативна бездротова колонка HOCO HC24 (фіолетова)
489 ₴
- В наявності
- Код: 19994
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HC24
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий/дротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.2
Дротове під'єднання: AUX 3.5 мм
Карти пам'яті: USB flash / TF card (MicroSD)
Живлення: Від акумулятора (Li-Ion)
Ємність акумулятора: 1200 мА·год
Час автономної роботи: До 4 годин
Час заряджання: Приблизно 2 години
Порт зарякди: Type-C
Параметри заряджання: DC 5V/1A
Частотний діапазон: 120 - 20000 Гц
Діаметр динаміка: 52 мм
Потужність: 5 Вт
Особливості:
- Пило та вологозахисний корпус
- FM радіо
Розміри: 133 х 122 х 59 мм
Вага: 290 г
Колір колонки: Фіолетовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 122 мм |
| Висота | 133 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Вага | 0.29 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴

